tel. 0048 62 597 75 05
fax. 0048 62 597 75 03
gadu-gadu:

Jesteś tutaj:
 

 

 

 

 

 

 

Istniejemy od roku 2003, kiedy rozpoczęliśmy dystrybucję tworzyw sztucznych znanych niemieckich producentów technicznych tworzyw sztucznych. W naszej ofercie pojawiły się granulaty z tworzyw sztucznych tj. ABS, PC, PMMA, PBT, POM, PA 6, 6.6 i wiele innych. Dane techniczne i krótki opis znajdą Państwo w dziale produktów.

Od roku 2005 rozszerzyliśmy naszą paletę produktów o modyfikowane tworzywa z grupy poliolefin tj. PP i PE oraz o elastomery termoplastyczne typu SBS i SEBS oraz poliwęglany i wyjątkowy w swoich właściwościach octan celulozy (CAB)

Od 2006r. jesteśmy również przedstawicielem takich firm jak LG Chem (Korea Płd.), Sam Yang (Korea Płd.). Dzięki temu możemy oferować Państwu jeszcze szerszą gamę produktów głównie ABS i PC, ale również PC/ABS, PMMA, ASA, PBT oraz inne tworzywa i chemikalia z bogatego asortymentu naszych partnerów.

Aby móc sprostać wymaganiom naszych klientów, jak również zaspokoić pojawiające się od czasu do czasu zapotrzebowanie na tanie produkty w postaci przemiałów udało nam się znaleźć i umieścić w ofercie przemiały z tworzyw: PS średni udar, PC/ABS, ABS.

 


Home | Firma | Produkty | Usługi | Kontakt